שינוי רקע הווידיאו הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את כל מראה המסגרת. ישנם משתמשים רבים המשתמשים בשינויי וידיאו כדי להחליף את הרקע מה שהופך את הקליפ למושך יותר, שיכול להוסיף מראה אמנותי ליצירה. זה מספק את הפונקציה של הבנה ופיתוח של כלי עריכת הווידאו הנכונים המסוגלים לשנות את רקע הסרטון.

השתמש ב- VideoStir

אם אתם מחפשים לשנות את רקע הווידיאו, אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שיש לכם רקע הווידיאו הנכון היא לוודא שיש לכם תוכנת עריכה טובה. יש הרבה יישומים מבוססי אינטרנט הפועלים על מערכת ההפעלה Windows ו- Mac. בעזרת תוכנה זו תוכלו להבטיח כי אפילו ההליך המסובך ביותר יקל. כלים אלה הם כמה מהדרכים המהירות ביותר לבצע את השינוי ללא שכבות.

השתמש בעורך וידיאו VSDC

עורך הווידיאו VSDC הוא אחת הדרכים האמינות ביותר לעריכה הנכונה האפשרית, בעלת פונקציית מקש כרומה ססגונית המאפשרת לכם להסיר רקע וידאו מסוים שניתן להחליף בתמונה אחרת או בוידאו אחר. עורך וידיאו זה יכול לתמוך בהאצת חומרה ומספק את ההתאמות הנכונות כשמדובר בהבנת ההגדרות שיכולות לאפשר למשתמש לקבל את הרזולוציות הנכונות, וזה חיוני ביצירת וידאו HD.

Video Editor

מחליף רקע

ישנן דרכים רבות ונוחות לשנות את הרקע שלך, וזו אחת הדרכים הטובות ביותר עבורך לבחור את השינויים הנכונים במכשירי האנדרואיד שלך המשתמשים במחליף רקע. זהו אפליקציה סלולרית המאפשרת ליצור ולהיפטר מרעשי רקע לא רצויים אותם ניתן להחליף באחד חדש. ניתן להשתמש בתכונות ולגשת לתמונות הגלריה שלך. אתה יכול לגשת בקלות לגלריה שלך, שיכולה לאפשר למברשת לקבל מברשת מתכווננת כדי לסייע במחיקת החלקים שאפשר לאחר מכן למחוק או לקצוץ.

Chromavid

Chromavid הוא מחליף רקע וידאו נייד למכשירי אנדרואיד ו- iOS אשר יכול לאפשר למשתמשים להיפטר מכל רקע כל עוד הרקע בצבעים אחידים. אין צורך להשתמש בחלופות יקרות לתוכנית שיכולות לאפשר לך להשפיע על הכרום. כלי זה מוודא שתוכל לעבוד בדרך שלך דרך הסרטונים והתמונות השמורים. אפליקציה זו מאפשרת להקליט וגם להשתמש באותה תמונה כדי לעבוד על רקע התמונה או הווידיאו. זו אחת הדרכים המהירות ביותר להשיג את אפקטים הכרום מבלי שיש פגם בולט בסרטון לאחר הרקע שנחתך.