מבוא בצילום

פרטי הקורס

ההקדמה לצילום מורכבת משלושה שיעורים חיים של שעה המתקיימים במשך שבוע, בהם אין צורך בידע קודם, מה שהופך את זה לנקודת המוצא האידיאלית עבור כל מי שמעוניין אפילו ללמוד על הצילום מכל הסוגים, יהיה זה לעצמם או כמקצוע.

מבוא לצילום

צילום מאפשר לך להעביר מסר, לספר סיפור, למכור מוצר, או פשוט להמחיש כמה יפה מקום מסוים בו ביקרת.

יותר מתמיד בעידן הדיגיטלי הזה, אנו נחשפים לצילום ולדימויים חזותיים באיזושהי צורה או צורה בכל דקה ביום – בין אם זה קמפיין פרסום של מוצר ובין אם פשוט מסתכלים על תמונות באחד מאתרי הרשתות החברתיות הרבות. שיעור זה בוחן את אופן השימוש בסגנונות הצילום כשיטת תקשורת.

נתחבר גם לסוגי המצלמות השונות הקיימות כיום בשוק ומדוע תשתמש באחת מעל השנייה. זה יעזור לכם לרכוש מצלמה המותאמת בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם, ולהקל על הצילומים בתנאים ומצבים שונים ומהנים יותר. האופן בו אתה מצלם ומה שאתה מצלם קובע מה התצלום שלך מעביר לאחרים. הבנת סגנונות צילום שונים תעזור לך לזהות את הנושאים שאתה רוצה לצלם ולהעצים את הסגנון שלך.

מפרטי המצלמה והעדשה שלך

זה הז'רגון-באסטר! מרבית המצלמות כוללות מגוון עצום של תפריטים ופונקציות שיכולות להיות ממש מפחידות עבור המשתמש להבין, ולכן הן לעתים רחוקות משמשות. אנו נשתמש בשיעור זה בכדי להסביר את הפונקציות הנפוצות המופיעות ברוב המצלמות ולהפחית את השימוש בהן. הבנת הפונקציות הללו תרחיב את השליטה היצירתית שלך ותפתח אפשרויות חדשות לתמונות שלך.

נחקור גם את העדשות הנפוצות ביותר ונעזור להבין מתי ואיפה הן משמשות. בחירת העדשה המתאימה לסצנה שאתה מצלם תבטיח שתשיג את הצילום הטוב ביותר.

3 אור ריתוק

הבנת מושג האור (במובן הצילומי!) חיונית לפיתוח הידע שלך על חשיפה ותשפר את היכולת שלך לתפוס את הסצנה כפי שאתה רואה אותה. בשיעור ההיכרות הסופי נדון בסוגי אור שונים ונשתמש בדוגמאות מעשיות לניתוח תנאי תאורה שונים.

בניגוד לאופן בו הם עשויים להופיע, מצלמות הן למעשה מכשירים פשוטים ביותר. ככל שהטכנולוגיה גדלה, נראה שמצלמות אכן הופכות מורכבות יותר מיום ליום – במיוחד כאשר כל הוראות שימוש חדשות גדלות מהאחרון. ללא קשר לגודל המצלמה או להוצאה שלה, תהליך הצילום וההקלטה של ​​האור הוא תהליך פשוט למדי, והבנה מלאה של תהליך זה תשנה את הדרך בה אתה חושב על המורכבות של המצלמה.