צילום חתונה

התחל את מסע צילום החתונה שלך

פרטי הקורס

המבוא לצילומי חתונות מורכב משלושה שיעורים חיים של שעה בשעות שהתקיימו במשך תקופה של שבוע, בהם אין צורך בידע קודם, מה שהופך את זה לנקודת המוצא האידיאלית עבור כל מי שמעוניין אפילו ללמוד על צילומי חתונה מכל הסוגים, יהיה זה. עבור עצמם או כמקצוע.

מבוא לצילומי חתונה

ענף צילומי החתונות יכול להיות חוויה מאתגרת מאוד אך מתגמלת לא פחות. זהו גם אחד האזורים הנפוצים ביותר שצלמים נוהרים שואפים לפרוץ אליהם. לשם כך תצטרך להבין כיצד אתה יכול להפריד את עצמך מכולם.

בשיעור זה נבחן מספר סגנונות שונים; כל אחד מהם יכול להפוך לסגנון המבדיל שלך כצלם. אנו נבדוק כיצד לפתוח את תיק העבודות שלך ואז נתחיל לקדם את עצמך. נדון גם בסוגים שונים של ציוד

שלב התכנון

מעט מדי צלמים פוטנציאליים מבינים את אחריותו של צלם חתונות. ניסיון לתפוס בצורה מושלמת את הייחודיות של חתונה יכולה להיות חוויה מפחידה מאוד, עם זאת, בעל מבנה והכוונה ליום שלך יבטיח לך ללכוד את כל אותן צילומים חיוניים ובלתי נשכחים. זו הסיבה שתכנון מקדים הוא חלק מהותי מצילום החתונות ויבטיח את היום שלכם לנהל חלק.

אנו נבחן לעומק את חשיבות התקשורת והתכנון הגדול שיעזרו להשיג את החזון שלכם ליום כמו גם את החזון של הזוג המאושר. נדון גם בתפקידו וביתרונותיו של צלם שני ונביט בדוגמאות לצילומים שעל הצלם לכוון להשיג ביום.

היום מגיע

החלק האחרון בקורס ההיכרות ידון ביום הגדול עצמו! אנו בודקים איזה סוג של יריות עליכם לצלם בשלבים המוקדמים של היום. תחילת היום מלאה בהתרגשות, ציפייה ורגש, ונוצרו כאן כמה מהצילומים הזכורים ביותר. בין אם אתה מתחיל עם הכלה או החתן, הגישה שלך יכולה להיות זהה.

נשיג הבנה לגבי צילומי הרבים השונים שתוכלו להשיג בתקופה זו של היום, ואת השיקולים הטכניים להשיג את הזריקה הרצויה.

שאלות נפוצות

כיצד אוכל להשתתף בסמינרים מקוונים חיים ולגשת להקלטות?

אתה יכול להשתתף באמצעות מחשב משלך דרך האינטרנט, גם מכשירי Windows וגם Mac יגלו לאתר.

אתה יכול לגשת להקלטות דרך אזור התחברות התלמידים שלך שנמצא בלשונית התפריט.

שיעורים בשידור חי אינם חיוניים על מנת לעבור קורסי תעודה. אתה יכול להציג את ההקלטות בזמן שלך.

?מה משך הסמינר המקוון האחד

זה נמשך כשעה, לא כולל שאלות ותשובות בסוף המפגשים החיים.

?מה אם אני מתגעגע להרצאה? האם אצליח להדביק

זה לא בעיה. אנו מקליטים גם כל הרצאה כשאנחנו משדרים אותם. אנו מעמידים לרשותך סרטונים אלה תוך 24 שעות מרגע סיום כל הרצאה ותהיה לך גישה בלתי מוגבלת לסרטונים עד 12 יום לאחר סיום הקורס כולו.

?האם יש משימות

אנו מספקים לך חידונים שבועיים על מנת להעריך את התקדמותך העצמית. אלה הם וולונטריים לחלוטין וכלי תיקון פנטסטי. רק בקורסים חיים יש חידונים שבועיים.

עם סיום הקורס תתקיים מטלה סופית. למנהלים שאינם חברים ישלם תשלום € 5 למילוי המשימה הסופית ולקבלת האישור. כל האישורים הם בחינם לחברים.