מבוא
1.1. מטרת המדיניות. {livephotoacademy.com} (“אנחנו”, “אנחנו,” “חברה”) מחויבת לכבד את זכויות הפרטיות של מבקרים ומשתמשים אחרים של {livephotoacademy.com} (“האתר”). יצרנו מדיניות פרטיות זו (“מדיניות” זו) בכדי להעניק לך ביטחון בעת ​​ביקורך באתר ומשתמש בו, וכדי להפגין את מחויבותנו לנוהלי מידע הוגנים. מדיניות זו חלה רק על האתר, ולא על אתרים אחרים אליהם תוכל להגיע אליהם מהאתר, אשר לכל אחד מהם יש נוהלי איסוף ושימוש בנתונים ומדיניות השונים מהותית ממדיניות זו.

1.2. הודעה בנושא ילדים

אנא שימו לב: אנו אתר קהל כללי, ואיננו מכוונים אף אחד מתוכנו באופן ספציפי לילדים מתחת לגיל 13, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות המקוונת לילדים משנת 1998.

2. נוהלי איסוף מידע

2.1. איזה מידע בסיסי אוסף החברה?

בהפעלת האתר אנו אוספים ממך מידע אישי במצבים שונים. הראשון הוא אם עליכם ליצור איתנו קשר דרך הדף “צור קשר”. בכך תספק לנו את שמך וכתובת הדוא”ל שלך. השני הוא אם אתה משאיר תגובה לפוסט בבלוג שבמהלכו יתבקש שם ומידע אחר. אינך נדרש לספק לנו מידע בשתי שיטות אלה לשימוש באתר וליהנות ממנו.

2.2. איזה מידע נוסף אוסף חברה?

(א) איסוף אוטומטי. השרתים שלנו מזהים אוטומטית את שמות הדומיינים ואת כתובות ה- IP של המבקרים (המספר שהוקצה למחשבים באינטרנט). שום מידע אישי אודותיך לא נחשף בתהליך זה. האתר עשוי גם לאסוף “נתוני תנועה” אנונימיים שאינם מזהים אותך באופן אישי, אך עשויים להועיל למטרות שיווק או לשיפור השירותים שאנו מציעים.

(ב) קוקי. מעת לעת אנו עשויים להשתמש בתכונה ה”עוגיות “הרגילות של יישומי דפדפן גדולים המאפשרת לנו לאחסן פיסת נתונים קטנה במחשבך אודות ביקורך באתר שלנו. העוגיות עוזרות לנו ללמוד אילו אזורים באתר שלנו מועילים ואילו אזורים זקוקים לשיפור באמצעות תוכניות הכוללות, אך לא רק, גוגל אנליטיקס. אנו עשויים גם להשתמש בעוגיות מאתרים ותוכניות חברתיות של צד שלישי, כולל, אך לא רק, פייסבוק, גוגל פלוס וטוויטר. אתה יכול לבחור להשבית קובצי cookie באמצעות הדפדפן שלך או תוכניות עצמאיות הזמינות באופן מקוון. עם זאת, אם תבחר להשבית פונקציה זו, החוויה שלך באתר שלנו עשויה להצטמצם מכיוון שתכונות מסוימות עשויות לא לעבוד כפי שהיו מיועדות.

(ג) ספונסרים ומפרסמים. אנו עשויים להחליט לקבל חסות ופרסומות באתר. במקרה כזה, עליכם להניח כי נותני החסות והפרסומאים האמורים יקבלו גישה להופעות ולנתוני הקליק על קטעי השיווק שלהם. המידע המאפשר זיהוי אישי שלך לעולם לא ייחשף אלינו על ידינו.

3. שימוש ושיתוף מידע

3.1. מה החברה עושה עם מידע שנאסף?

(א) מידע אישי. איננו חושפים את המידע המזהה באופן אישי לצדדים שלישיים אחרים פרט לאלה בהם אנו משתמשים כדי להקל על תפקוד האתר כגון חברת אירוח ותוכנית דוא”ל למשלוח.

(ב) מידע אנונימי. אנו משתמשים במידע אנונימי כדי לנתח את תנועת האתר שלנו. בנוסף, אנו עשויים להשתמש בכתובות IP אנונימיות כדי לעזור באבחון בעיות בשרת שלנו, לניהול האתר שלנו או להצגת התוכן בהתאם להעדפותיך. מידע על תנועה ועסקות עשוי להיות משותף גם עם שותפים עסקיים ומפרסמים על בסיס מצטבר ואנונימי.

(ג) שימוש בעובדות. מבצעים או פרסומות המוצגים באתר שלנו עשויים להכיל עוגיות. אין לנו גישה למידע שנאסף על ידי מפרסמים חיצוניים באתר שלנו או לשלוט בו.

(ד) חשיפת מידע אישי. אנו עשויים לחשוף כל מידע שיש לנו עבורך אם נדרש לעשות כן על פי חוק או מתוך אמונה בתום לב כי פעולה כזו היא הכרחית (1) להתאים לצווי החוק או לציית להליך משפטי המוגש בנו, (2) ) להגן ולהגן על זכויותינו או רכושנו או על המשתמשים באתר, או (3) לפעול בנסיבות חריפות כדי להגן על בטיחות הציבור או המשתמשים באתר.

(ה) מכירת מידע. על מנת להכיל שינויים בעסק שלנו, אנו עשויים למכור או לקנות חלקים מהאתר או מחברתנו, כולל המידע שנאסף דרך אתר זה. אם החברה או בעיקר כל נכסיה נרכשים על ידי צד ג ‘, מידע המשתמש יהיה אחד הנכסים המועברים לרוכש.

4. אבטחה

באתר קיימים אמצעי אבטחה למניעת אובדן, שימוש לרעה ושינוי של המידע שאנו מקבלים מכם, אך איננו מבטיחים שום יכולת למנוע אובדן כזה בפניכם או לצד ג ’כלשהו הנובעים מכל סוג כזה. אובדן, שימוש לרעה או שינוי