מבוא לווידיאו דיגיטלי

השתמש באופן מלא בפונקציונליות של המצלמה שלך והרחיב את הפוטנציאל היצירתי שלך.
פרטי הקורס

וידאו זה משהו שאנחנו חווים כל יום, החל מסרטוני בית של המשפחה, תוכנית הטלוויזיה האהובה עלינו ועד לסרט האחרון המפוצץ. הסרטון שימש כדי להביא את העולם אלינו ולספר את סיפוריו. לכולנו יש סיפור משלנו שאנחנו רוצים לספר. קורס זה יכיר לכם מושגים וטכניקות יסוד שמאחורי הווידיאו והוא מיועד לכל רמה של עניין.

לעיתים קרובות יהיה לנו חזון יצירתי לסרטונים שלנו אך חסר לנו הידע הטכני וההבנה בכדי להשיג את הפוטנציאל בסרטים שלנו. קורס זה ייקח אתכם פשוט מלהצביע על המצלמה ולהקליט את השיא, לשליטה מלאה על ההיבטים היצירתיים והטכניים של צילום וידאו.

מבוא לכידת וידאו

שיעור מבוא זה קובע מהו הווידיאו הדיגיטלי והוא בוחן כמה סגנונות שונים אותם ניתן לחקור. זה יסתכל גם על ציוד וידיאו בסיסי – באיזו מצלמה להשתמש ולמה? בחינת אפשרויות שונות מהטלפון למצלמות צרכניות ועד למצלמות קולנוע פרו ומה תוכלו להשיג איתן.

איך עובד וידיאו

שיעור זה מפרק את אופן הצילום של הווידיאו במצלמות שלנו ומתבונן בהיבט חשוב בסרטון החיוני להבנתנו – מסגרות לשנייה. שמירת הסרטים שלנו יכולה להיות מבלבלת ומרתיעה מכיוון שיש כל כך הרבה פורמטים שאנו בוחרים, אז מה נכון? שיעור זה מכסה זאת לעומק כך שתדעו מה לבחור בכל פעם, בין אם אתם מעלים סרטון ביוטיוב או מתכננים הקרנה!

צמצמים ועדשות

האם תהית אי פעם איך יוצרי סרטים תופסים תחושת קנה מידה בצילומים שלהם, או שהם יכולים להתקרב ואישי לנושא? עדשות מאפשרות שימוש כדי לשלוט במה שאנחנו רוצים שהצופה יראה. שיעור זה מכסה את העדשות השונות בהן נעשה שימוש וכמו כן מכסה כיצד אנו יכולים לשלוט על עוצמת הקול של האור בסצנה באמצעות הצמצם. זה גם שולט בעומק השדה בסצינה, ומאפשר מיקוד רדוד או חדות עד לנקודה הרחוקה ביותר בסצינה.