פרטי הקורס

צילום סמארטפון מספר את סיפור חיינו באמצעות תמונות. כך אנו רואים את העולם סביבנו. בין אם זה לצלם תמונות של יקירינו, אירועים חשובים, המקומות היפים שביקרנו בהם, או אפילו את האוכל שאנו אוכלים. הכל חלק מהסיפור הייחודי שלנו. טכנולוגיית הסמארטפון מאפשרת לנו לצלם תמונות מדהימות באיכות גבוהה עם מצלמה שאנו נושאים איתנו, בכל יום בחיינו. הם גם נותנים לנו את החופש ליצור, לשפר ולשתף תמונות במהירות ובקלות. בין אם אתה יורה מסיבות אישיות או שאתה רוצה להציג את עבודתך בפני העולם.

במהלך קורס זה יצברו מיומנויות וידע לייצור תמונות באיכות גבוהה ויצירתית להפליא. תוכלו לשלוט בכל הפונקציות והתכונות שיש לסמארטפון שלכם להציע, אשר יעבירו את התמונות שלכם לרמה חדשה לגמרי.

מהו צילום סמארטפון?

כולנו משתמשים בסמארטפון שלנו לצילום דברים שונים. בשיעור זה אנו נדבר על כמה סגנונות פופולריים של צילום סמארטפונים, כך שנוכל לחשוב עליהם, אילו צילומים תרצו לצלם, זה יעזור לכם לפתח ולשפר את הסגנון האישי שלכם תוך פתיחת עולם חדש ועולמי של אפשרויות צילום.

אנו נחקור את הרכיבים והתכונות בסמארטפון ונלמד כיצד להגדיר את הטלפון החכם כדי לקבל את התמונות הטובות ביותר האיכותיות ביותר.

2 לראות את העולם דרך הטלפון החכם שלך

מצלמות סמארטפון כמו כל המצלמות נותנות לנו השקפה על העולם השונה בהרבה מאיך שאנחנו רואים בעיניים.

בשיעור זה, אנו נבחן כיצד מצלמת הטלפון החכם שלך רואה את העולם באופן שונה מאיך שאתה רואה את העולם וכיצד אנו יכולים להשיג שליטה על אותה השקפה. נדבר על ההבדל בין זום דיגיטלי לאופטי, נחקור מיקוד ונשיג תובנות לגבי סוגי הנושאים שמצלמת הסמארטפון שלך יכולה לתפוס בצורה הטובה ביותר. נדון גם, כיצד האור יוצר את התמונה שאנו תופסים באמצעות הטלפונים החכמים שלנו.

3 כיצד לחבר את הצילום המושלם

בשיעור זה נפתח את הצד היצירתי של צילום הסמארטפון שלנו על ידי בחינת קומפוזיציה. נרחיב את הפוטנציאל היצירתי שלנו על ידי שליטה בטכניקות קומפוזיציה, כמו שלטון שלישים, קווים מובילים וזווית ראיה.

פיתוח מיומנויות קומפוזיציה חזקות שיכולות לעזור לך להגדיל את ההשפעה של הצילומים שלך וליצור תמונות מדהימות שתמשוך את הצופה לתמונה. להשלמת השיעור, נסקור כמה יישומי סמארטפון שיאפשרו לנו לצלם פנורמות ותמונות 360 מעלות.

שיפור יצירתי

כיום יש כמעט עניין רב בעריכה ובשיפור תמונות כמו בצילום התמונות. בשיעור זה אנו הולכים לבחון שיפורים יצירתיים עם כמה אפליקציות לעריכת תמונות לנייד, נתחיל עם התאמות בסיסיות כמו תיקון חשיפה, חיתוך וטמפרטורת צבע באמצעות התאמות אומנותיות עם פילטרים לשיפורים יצירתיים מרשימים.

שליטה במיומנויות אלה תשנה את התמונות שלך ותעניק להן יתרון דרמטי.