פרטי הקורס

צילום תמונות שזוג יערוך לעולמים הוא אחד החלקים המשתלמים ביותר בהיותם צלם. בין אם אתה חובב עם סתם תשוקה ענקית לצילום או בעל מקצוע המפתח את הקריירה שלך, בסופו של דבר חבר, בן משפחה או לקוח יבקש ממך לתפוס את היום הגדול בחייהם. צילום חתונה הוא אחת מצורות הצילום המאתגרות ביותר, אך עם התכנון הנכון, כישורים טכניים וידע; צלם בכל רמה יכול להיות בטוח בעת ביצוע המשימה המרגשת הזו.

1 התחל

צילום חתונות יכול להיות חוויה מאתגרת מאוד אך מתגמלת במיוחד. זהו גם אחד האזורים השכיחים ביותר לפריצת צלמים. אז איך אתה מפריד את עצמך מכולם? בשיעור זה נבחן מספר סגנונות שונים שכל אחד מהם יכול להפוך לסגנון המבדיל שלך כצלם. נחקור את הדרכים השונות בהן אתה יכול לפרוץ לענף, כיצד לפתוח את תיק העבודות שלך ואז להתחיל לקדם את עצמך. נדון גם בסוגי הציוד השונים שעליך להתחיל איתם ומה ניתן להוסיף עם התקדמות הצילום שלך.

2 תכנון מראש

לקיחת אחריות של צלם חתונות יכולה להיות חוויה מאוד מרתיעה, עם זאת בעל מבנה והכוונה ליום שלך יבטיח לך ללכוד את כל הצילומים החיוניים והבלתי נשכחים. תכנון מקדים הוא חלק מהותי מצילום החתונה ויבטיח את היום שלכם להתנהל בצורה חלקה. אנו נבחן לעומק את חשיבות התקשורת והתכנון הגדול שיעזרו להשיג את החזון שלכם ליום כמו גם את החזון של הזוג המאושר. נדון בתפקידו וביתרונותיו של צלם שני ונביט בדוגמאות לצילומים אותם עליהם לשאוף להשיג ביום.

3 היום מתחיל

ההתרגשות בונה והעבודה שלך מתחילה. בשיעור זה אנו בודקים איזה סוג של צילומים עליכם לצלם בשלבים המוקדמים של היום. תחילת היום מלאה בהתרגשות, ציפייה ורגש וכמה מהצילומים הזכורים ביותר. בין אם אתה מתחיל עם הכלה או החתן, הגישה שלך יכולה להיות זהה. אנו נדון בצילומים הרבים השונים שתוכלו לקבל מתקופה זו של היום ובשיקולים הטכניים להשגת הצילום הרצוי.

אפשרויות מצגת

כאשר כל העבודה הקשה נעשית והתמונות שלך נראות מהממות ומקצועיות, הגיע הזמן לשקול את הצגת העבודה שלך. כאשר מאה הספקים השונים מציעים אלפי מוצרים שונים זה יכול להיות מפחיד לדעת מה הכי טוב להציע ללקוחות שלך. שיעור 8 בוחן כמה מהמוצרים הפופולאריים ביותר אשר יציגו את עבודתכם למלוא הפוטנציאל שלה ויבנו את המוניטין שלכם כצלם חתונה מדהים.